14. 01. 2020   aktualizace   
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zaregistrovat se »

Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Mediální partneři

eLnadruhou o. s. kavárna + lesba.cz Poradna pro občanství, občanská a lidská práva Holky v Brně


Festivaly, sport, školení!

12.4.2010 Rády bychom Vás informovaly o novinkách občanského sdružení eLnadruhou, které opět pro Vás připravuje NEJEN lesbický kulturní festival a jiné aktivity, které včetně pozvánky na jiný festival naleznete v detailu novinky.

Jak mnoho z Vás ví, tento víkend proběhne Školení začínajících i stávajících aktivistek/aktivistů na které jste se měly možnost přihlásit. Pokud jste tak neučinily přijdtě v sobotu 17. 4. v 10.30 do Café Therapy, kde se po složení 150,- Kč můžete školení zúčastnit. Více informací naleznete ZDE.

Už tento pátek 16. 5. začíná alternativní lesbický festival s názvem Jiný pohled, více naleznete o celé akci ZDE.

V květnu proběhne tradiční eLnadruhou - NEJEN lesbický kulturní festival, jehož program byl včera zveřejněn a Vy se o něm můžete dozvědět více ZDE.

Pokud se chcete účastnit turnaje o Putovní pohár ve stolním fotbale je zapotřebí vyplnit přihlášku a to nejpozději do 5. května 2010 a zaslat na mail, nebo doručit osobně po domluvě do 10. 5. 2010. Přihlášku a bližší informace naleznete v sekci Festivalové sporty.

Pokud se chcete účastnit sportovního klání v rámci eLnadruhou - NEJEN lesbický kulturní festival a hrát tak o putovní pohár BEST GROUP nezapomeňte vyplnit přihlášku na sport, kterou si stáhněte ZDE.

Více informací o činnosti a případných změnách naleznete na www.elnadruhou.cz