14. 01. 2020   aktualizace   
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zaregistrovat se »

Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Mediální partneři

eLnadruhou o. s. Poradna pro občanství, občanská a lidská práva Holky v Brně kavárna + lesba.cz


Info VOLBY 2010 - DŮLEŽITÉ !

24.5.2010 Dostaly jsme informace od sympatizantky, které považujeme za velmi důležité sdělit i Vám. Myslíme si, že by LGBTIQ komunita měla při volbách myslet především na své zájmy.

Upozornění na Stranu svobodných občanů /č. 25/, která má ve svém volebním programu zahrnuty i kroky proti komunitě homosexuálních občanů jako je snaha o zrušení zákona o RP a další ! Pozor na šikovné zaobalení k celé situaci.
Proto si Vás dovoluji informovat a přikládám informační kanály, asi by bylo dobře o této skutečnosti informovat kde to jen půjde, aby LGBTIQ komunita nevolila v rozporu se svými zájmy.
https://www.svobodni.cz/9-program/50-otazky-a-odpovedi/
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210411058080520-hyde-park-ct24/

Předseda Svobodných Petr Mach odpovídá na otázky voličů:

Podporujete sňatky homosexuálů?
Jsme každopádně tolerantní vůči homosexuálům. Není ale rozumné, aby stát uzákoňoval jednu konkrétní smlouvu pro osoby stejného pohlaví. Libovolní dva lidé si mohou pomocí smlouvy uspořádat vztahy mezi sebou, mohou si vzájemně sloučit či odkázat majetek apod., na to není potřeba zákon. Vzorovou smlouvu pro pravidla soužití mezi osobami, jejímž předmětem není jejich vztah k dětem, mohou navrhovat soukromoprávní instituce. Cílem zastánců zákona o registrovaném partnerství je spíš zvýšit společenskou prestiž homosexuálního chování. To ale není úkolem státu. Pro uzákonění manželství existuje odlišný důvod - manželství mezi mužem a ženou jako součást občanského a rodinného práva především upravuje vztahy mezi manželem a manželkou jakožto rodiči a jejich dětmi. Jsem proti ostentativnímu homosexualismu, stejně jako proti feminismu - to jsou levicové ideologie usilující o privilegia pro zájmové skupiny a ideologie, které nedokážou uspět ve volné soutěži. Všelijaké Rady vlády a pořady ve státní televizi pro "sexuální menšiny" bychom samozřejmě zrušili.