14. 01. 2020   aktualizace   
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zaregistrovat se »

Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Mediální partneři

eLnadruhou o. s. Poradna pro občanství, občanská a lidská práva kavárna + lesba.cz Holky v Brně


Prohlášení

30.11.2010 Rády bychom Vás informovaly o stavu Rozdílných Rytmů, aby zbytečně nedocházelo k nepravdivě se šířícím informacím.

Příznivkyně a příznivci RR jsme se snažily nezatěžovat organizačními problémy a naopak se usilovně pracovalo na zachování neoficiálního spolku. Jelikož se eLnadruhou snaží vzdělávat a rozvíjet se opodál nemohou zůstat  ani Rozdílné Rytmy.
Rozvoj a posun se ovšem nezamlouval posledním ženám a dívkám, které RR vedly a tak založily vlastní blok se svým vlastním programem, který můžete naleznout ZDE. Tato skupinka si chce založit i své vlastní občanské sdružení proti kterému tak usilovně bojovaly. Nikomu nebudeme bránit v rozvoji i když to je v tomto směru kontraproduktivní. Chceme však upozornit na skutečnost, že doména rozdílnerytmy.cz je v majetku eLnadruhou stejně tak jako jejich grafická podoba.
Rozdílné Rytmy budou i nadále pokračovat pod vedením eLnadruhou a budou se neustále snažit plnit svou funkci. Je možné, že bude muset časem dojít k přejmenování, které ovšem nemůže nastat dříve než za tři roky a to vzhledem k závazkům ke kterým jsme se zavázaly a k investovaným finančním prostředkům.

Velmi nás mrzí tato skutečnost, obzvlášť, když se snažíme lesbickou komunitu utužovat a nedělit na malé a ještě menší skupiny. Vývoji a selekci se ovšem nedá zabránit a každý jedinec má právo na svobodnou volbu.

Pokud souhlasíte s našimi cíly, vizí a jste stejného přesvědčení podpory coming outu, tak nás neváhejte podpořit a zachovat nám přízeň. Pokud se chcete aktivně zapojit do chodu RR či L2, sledujte prosím webové stránky eLnadruhou.

Děkujeme za pochopení.