14. 01. 2020   aktualizace   
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zaregistrovat se »

Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Mediální partneři

eLnadruhou o. s. Holky v Brně Poradna pro občanství, občanská a lidská práva kavárna + lesba.cz

o nás

Rozdílné Rytmy (RR) jsou (ne)pravidelná setkání L/Bi/T a sympatizujících žen


Cílem RR je uspokojovat zájmy, potřeby a myšlenky lesbických, bisexuálních a transgender žen a všech, kteří uznávají a hájí jejich práva.
RR dosahují svých cílů za pomocí pořádaných akcí, kterými například jsou: výlety, setkání, besedy, kulturní, sportovní a zajímavé akce odjinud.

Vizí RR je nabízet příjemný, bezpečný a neizolovaný prostor pro seznamování, setkávání se lesbických, bisexuálních a transgender žen za účelem sdílení společných zájmů a koníčků s možností přispívat k dobrému jménu LGBTIQ komunity a poukazovat na její skutečnost.
 
Srdečně Vás zveme na schůzky lesbických, bisexuálních, transgender a sympatizujících žen, které uznávají a hájí jejich práva (NEJEN) z Prahy.

Rozdílné Rytmy (RR) jsou otevřená skupina dívek a žen z Prahy a okolí, které si občas potřebují promluvit "mezi sebou". Věnujeme se diskusím a přednáškám na témata, která jsou nám blízká. Občas si také zahrajeme bowling, volejbal, stolní tenis i jiné hry (sportovní i třeba jen deskové), a chodíme každý měsíc na výlety. Navštěvujeme zajímavé výstavy a pražská muzea. Každoročně pořádáme celorepublikovou akci "Dámská Jízda", která funguje jako sraz všech ženských spolků v ČR, od kteréžto očekáváme udržení kontaktu s těmito spolky a hlavně víkendovou pohodu v přírodě. Vítány jsou ženy všech generací, které chtějí trávit aktivně volný čas.

POKUD MÁTE CHUŤ SE AKTIVNĚ PODÍLET NA PŘÍPRAVĚ PROGRAMU, NEBO VÁM ZDE CHYBÍ AKCE, O KTERÉ SI MYSLÍTE, ŽE BUDE ZAJÍMAVÁ, PROSÍM NAPIŠTE NÁM NA E-MAIL NÍŽE . JAK ZAJÍMAVÝ A BOHATÝ PROGRAM BUDEME MÍT ZÁLEŽÍ NA NÁS.

Rozdílné Rytmy (RR)Dále v této sekci: