14. 01. 2020   aktualizace   
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zaregistrovat se »

Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Mediální partneři

eLnadruhou o. s. Holky v Brně Poradna pro občanství, občanská a lidská práva kavárna + lesba.cz

dámská jízda  »  2006

Celorepubliková víkendová "Dámská Jízda" #1

Kemp Vochtánka u Potštejna ve východních Čechách byl dějišťem 1. celorepublikové víkendové Dámské Jízdy, která se konala ve dnech 4.8. – 6.8.2006. Sešlo se nás přes 60 žen, program se nám jakž takž podařilo dodržet. Déšť nám nedovolil zahrát si volejbal, neměly jsme ani velký táborák, jen malý ohníček na buřty. Při prohlídce hradu Potštejn jsme uprostřed léta pěkně vymrzly, výlet do Litice byl suchý jen cestou tam.

Večerní sněm s představováním se celkem příjemně odehrálo na zastřešeném pódiu, kam jsme se vešly. Místo ohně hořela louč, až úplně shořela. Došlo i na malý ohníček, kde jsme si opékaly buřty. Noc opět propršela.

Ráno bylo chvíli sucho a tak se soutěžilo v "Partnerském víceboji".

Docela jsme se utahaly a pobavily během skotačení při hrách. Odpolední vyhlášení výsledků bylo zároveň i zakončením za celým setkáním. Při našem odjezdu z kempu už zase lilo jako z konve. I my, drsné ženy, jsme po tomto víkendu ještě zdrsněly. Příští rok se tu sejdeme zas a snad už bude počasí trošku lepší. I přes jeho nepřízeň děkujeme všem účastnicím za bezva atmosféru na setkání.