14. 01. 2020   updated   
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zaregistrovat se »

eLnadruhou is supported by

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Our PR partners

eLnadruhou o. s. Holky v Brně Poradna pro občanství, občanská a lidská práva kavárna + lesba.cz

guestbook

Message
Name: Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo zaregistrovat
Message:
Fill in the numeric value nineteen : *

 1  2  3  [Další]

Posted: 14.1.2016 Author: Jana D
V případě, že máte nějakou zkušenost nebo víte o někom kdo jí má, tak mě prosím kontaktujte na emailu: drabja(zavinac)centrum.cz
Ještě jednou děkuji.
Posted: 14.1.2016 Author: Jana D
Dobrý den/ Ahoj,
jmenuji se Jana a jsem studentka 3. ročníku SPA na UJEPu.

Mám na Vás velkou prosbu. Píši bakalářskou práci na téma: Odlišná sexuální orientace sociálních pracovníků a její odraz v postojích klientů. A potřebovala bych 5 respondentů z touto zkušeností pro můj výzkum. Bylo by to samozřejmě anonymní a zabralo by to maximálně půl hodinky. Nevíte náhodou o někom z touto zkušeností?

Moc děkuji za odpověď.
Posted: 26.10.2012 Author: anita sedlakova
hello
jsem MTF ze slovenska a hledam fajn lidi na pokec ,pomoc a podporu nebyt v tom sama . take hledam informaci o zdruzenich a pod a jak je to se zamestnanim mtf ve firmach .hledam praci s ubytovanim v cesku a velke britanii a nabizim sluzby pruvodkyne v cestovnim ruchu . kontakt po-pa do 17 h 421 914 147 521
Posted: 14.6.2012 Author: roubik2
„Ahoj, jsem studentka UK a píši diplomovou práci na téma domácích prací v lesbických a gay párech. Sháním páry ideálně z Prahy a okolí, kdy spolu partnerky či partneři žijí v jedné domácnosti alespoň dva roky, aby si se mnou popovídali o domácích pracích (názoru na ně, vztahu k nim a jejich rozdělení s partnerem a partnerkou). Pokud se budete chtít zapojit a pomoci mi, ozvěte se prosím na mail: roubik2(zavináč)centrum.cz díky Karolína“
Posted: 7.7.2011 Author: Blanche
Ahoj všem!
prosím šiřte zprávu, že se bude konat 15.-17.7.2011 již 6. Dámská jízda, nyní v Českém ráji nedaleko Turnova, asi 80 km od Prahy v kempu Duocamp, kontakty zde:
Markéta Forejtová
Branžež 32
Kněžmost
...294 02
tel.: 604 - 287 501
www.duocamp.cz
Máme zde zarezervované 3 chatky po 3 postelích, tak kdo má zájem, domluvte si to s paní Forejtovou. Chatky jsou zarez. na akci Dámská jízda.
Program akce bude výlet po okolních skalách, je možno jít i na hrad Kost nebo jiné, dohodneme na místě. Chceme udělat táborák, hudební vystoupení s kytarou a harmonikou zajistí slečna Ivana, která má i vlastní repertoár a doufáme, že i Vám se budou písničky líbit. Chcete li kdokoli udělat nějaký zajímavý workshop , besedu, přednášku apod. budete vítáni. Určitě dojde na nějaké to soutěžení . Více info bude na našich stránkách www.rozdilnerytmy.blgz.cz a fotky ze starších ročníků na www.rozdilnerytmy.cz (stránky ale nejsou naším vlastnictvím)
Zároveň pro hladký průběh akce prosím všechny opatrně při dávkování alkoholu, rušení nočního klidu atd.Akce není myšlena jako pařba.
Na akci jsou zvány i děti a psi. Když děti nahlásíte zde nebo na email rozdilnerytmyzavinacseznam.cz, podle jejich počtu připravíme nějaký program.
Vemte sebou kytary, hry a přijeďte na sraz všech žen bez rozdílu věku z celé republiky. Těšíme se na další příjemná setkání.
Posted: 3.7.2011 Author: ryplejova
Ahojky holky,chci se jen zeptat bude - li tenhle rok Dámská jízda?Díky MĚJTE SE HEZKY
Posted: 18.3.2011 Author: Blanche
Info k připravované velikonoční akci a dalším akcím je na www.rozdilnerytmy.blgz.cz
Posted: 27.2.2011 Author: Blanche
Ještě chci dodat žen tento výlet pořádá Martina, jedna z dlouholetých členek pravých RR, tím pádem těch původních.
Posted: 26.2.2011 Author: Blanche
Výlet na Sv. Jan pod skalou
!!!!!!! Sraz je v NEDĚLI 6.3.2011 na nádraží PRAHA-SMÍCHOV v 9.35 hod. !!!!!

Po půl jedenácté budeme v Berouně (i zde je možné se připojit) a vyrazíme směr Svatý Jan pod Skalou. Výlet zakončíme nejspíš v některém z občerstvovacích zařízení na Srbsku, odkud pak můžete odjíždět dle libosti vláčkem každou hodinu
Posted: 16.2.2011 Author: Blanche
Rozdílné Rytmy zvou:
Další výlet bude tuto sobotu 19.2. Pojedeme do Žloukovic, pěšky přes keltské opidum Stradonice podél řeky Berounky na rozhlednu Děd. Odtud už jen seběhneme dolů do Berouna. Zde se projdeme po krásném městském parku, kde mají domov tři medvědí kluci známí z večerníčku pana Chaloupka. Pěkně se někde nadlábneme a určit Vám bude chutnat, protože našlapete kolem 17 ti km. Sraz bude v 9.00 na hlavním vlakovém Wilsonově nádraží napravo u pokladen. Vlak jede v 9.15 směr Beroun. Kdo pojede ze Smíchova, tak sraz na smíchovském nádraží v 9.05, zde to bude v 9.22. Těšíme se, že nám vyjde počasí a že se neztratíme.
www.rozdilnerytmy.blgz.cz
Posted: 11.2.2011 Author: Blanche
Pro Ev: Nechceme aby na nás eLnadruhou bralo dotace, to opravdu nemáme zapotřebí. Jízdné si samozřejmě platíme samy. Chceme se prezentovat jako občanské sdružení.
Posted: 11.2.2011 Author: ev
Vubec do toho nevim, jen si rikam - Mame to opravdu zapotrebi?
Nestaci mit stranky na blogu nebo na tom zpropadenem facebook, jizdne na vylete si proste zaplatit...

Na co vlasne potrebujeme obcanske sdruzeni?? Aby se nekteri lidi zviditelnovali??
Posted: 10.2.2011 Author: evicka0007
Díky :-)
Posted: 9.2.2011 Author: a.link
To evicka0007: aktuální informace a nově vypsané akce Rozdílných Rytmů najdeš tady: http://rozdilnerytmy.blgz.cz/. Tyto staré stránky jsou odkázány už snad jen z webu L2, tak doufejme, že se to brzo změní.
Posted: 9.2.2011 Author: evicka0007
Ahoj, právě jsem se zaregistrovala,ale nějak nemohu najít co se kde v nejbližší době koná...dozvěděla jsem se o Vašich stránkách od kamarádky a nemohu se dočkat, až se zúčastním nějaké Vámi pořádané akcičky. díky, Evik
Posted: 9.2.2011 Author: Káča Beňová
Ahoj terko, teď jsem si v diskuzi z 3.2 všimla, že jsi hoĺkám nabízela k prodeji doménu RR. Já ji klidně pro RR zaplatím - jako dar pro nové o.s.
momentální cena za 5 let pronájmu u forpsi 1200,- Co ty na to?
Posted: 8.2.2011 Author: Káča Beňová
Web Rozdílných rytmů jsem dělala já - ostatně to je napsáno v historii RR a já jsem Blance řekla, že si to může zkopírovat. Naopak Terezu Mikšaníkovou z L2 jsem žádala, ať moje texty stáhne, což stále neučinila.
Blanka komunitu nedrobí, naopak pro ni dělá největší kus práce a má moji plnou podporu.
Posted: 6.2.2011 Author: a.link
Jen pro info, aktuální web Rozdílných Rytmů všichni naleznou zde: http://rozdilnerytmy.blgz.cz/ Pro holky, co na akce chodí, to není nic nového. Ale aby všichni měli možnost najít si aktuální informace o činnosti a akcích Rozdílných Rytmů.
Posted: 5.2.2011 Author: PavlinaMala
Přeji všem hezký den,

ráda bych svým příspěvkem podpořila Rozdílné rytmy, jelikož jsem s nimi podnikla již mnoho výletů a to od roku 2007, nemluvě o výletech, které byly pořádány i v lednu letošního roku, mohu tedy říci, že Rozdílné rytmy podnikají výborné akce i v letošním roce a na další se samozřejmě moc těším.

Co se týče webů, upřímně, moc do toho nevidím a v tuto chvíli se nepřikláním ani na jednu stranu, protože nejsem s danou situací dostatečně seznámena, proto reaguji pouze na "nečinnost Rozdílných rytmů", se kterou nesouhlasím, protože Rozdílné rytmy fungují v pořádku a já jsem velice spokojená s organizací, včetně informovanosti.

Hezký zbytek dne,

Pavlína Malá
Posted: 3.2.2011 Author: Kris
Rozdílné rytmy jsem poznala teprve nedávno, a přesto jsem se už stihla zúčastnit několika podle mě podařených akcí a hodlám v tom pokračovat. Proto mi smysl věty: "Rády bychom Vás informovaly, že Rozdílné Rytmy nevyvíjejí žádnou činnost ...." trochu uniká. Pokud L2 tvrdí, že jim RR patří, asi by to chtělo lépe se informovat o stavu věcí. Rozhodně podporuji RR i tu, která většinu akcí pořádá.
Posted: 3.2.2011 Author: Terka
Milá Blanko, snažila jsem se Ti vysvětlit, že to není úplně tak jednoduché. L2 investovalo do webu RR poměrně velkou část, vy co jste údajně nechtěly mít s L2 nic společného a nechtěly jste využívat zaplacení jízdného pro výlety, jste nechtěly doménu RR odkoupit ani se nijak podílet dále na spolupráci. Jediné cos pro L2 udělala, bylo žes donesla nějaké doklady, že je chceš proplatit a do dnešního dne to není vyřízené, jelikož si neposlala číslo účtu, takže ty dokladu mohu vyhodit za další nevím na co by ty peníze vlastně teď šly, když jste si zkopírovaly stránky na kterých pracovala Gwen a založily si blog. Doména RR je vlastnictvím L2 ještě na dobu 5 let, takže to že jste si teď založily vlastní občanské sdružení RR Vás k ničemu neopravňuje. Pouze drobíte komunitu ještě na menší a oslabujete jí. Možná se vyjádří i ostatní.
Posted: 2.2.2011 Author: Blanche
Znovu vkládám příspěvek, který byl smazán.
Žádám jménem Rozdílných Rytmů eLnadruhou o nemíchání se do naší činnosti a respektování našeho rozhodnutí s L2 nadále nepolupracovat.
Posted: 1.2.2011 Author: a.link
Přidávám se k podpoře RR, skupina funguje, jen v lednu jsem byla na několika akcích. Za člověka, který tyto akce pořádá, se určitě postaví každý, kdo do skupiny patří. RR mají dokonce svůj vlastní web, tak už jen stačí zrušit ten starý duplicitní :-)
Posted: 31.1.2011 Author: fox
Jen bych ráda upozornila, že RR normálně fugují, v prosinci i v lednu byly akce,na které chodí sice otevřná, ale zároveň celkem stabilní skupina holek; které jsou pořádány stále stejnou obětavkyní za podpory daších, takže není co řešit. Stačí, když, Terezo, zrušíš sekci RR na stránkách L2, duplicitní web není potřeba. Jinak souhlasím smaky, RR nemá s L2 vsoučasné době společného vůbec nic.
Posted: 31.1.2011 Author: maky
Ahoj Terezo, nechápu, o co ti jde! RR by si měly jít svou vlastní cestou. Jejich aktivita nemá s L2 nemá nic společného.
Posted: 25.9.2010 Author: ryplejova
Čauky holky,obracím se na Vás s prosbou o pomoc a tak zkouším všechno.Věnuju se sportovnímu přetláčení(páce) a dostala jsem se do reprezentace na MS do Las Vegas USA a sháním sponzory,můžete pomoct,nebo poradit kam se obrátit?Můj nejlepší výsledek na MS je dvě stříbrné.DĚKUJU a zárověn se omlouvám,že otravuju.Byly jsme i na Velkém Dářku na L srazu a jsme ty Jihlavačky. Monča a Hanča
Posted: 15.8.2010 Author: ryplejova
Čauky holky,škoda,že to vyšlo na tenhle datum,jsme jinde.Monča a Hanča Jihlava
Posted: 7.8.2010 Author: Blanche
Druhý pokus o Dámskou jízdu bude od 3. do 5. září v rekreačním středistku na Máchově jezeře.
Posted: 21.7.2010 Author: vbublinka
ahojik chystáte se některá jet na Dářko vlakem z Phy? nechci jet sama, mail: vbublinka na seznamu díííky
Posted: 10.7.2010 Author: gwen
Hoj decka :) Mam 2-3 volna mista v aute (2 pro normalne vzrostle zeny a 3 pro silene hubene zeny) :-D, tak kdo by chtel vzit, jedu z Brna v patek 23.7. kolem 15.00 h - prispevek na pohonne hmoty 50,- Kc/os/2 zeny, 40,- Kc/os/3 zeny za cestu tam. Muzeme se domluvit i na cestu zpet (to se pak dohodnem). Kdo mate zajem, poslete zpravu nebo piste na mail nebo mi napiste SMS :) Pa. Kanour.

 1  2  3  [Další]