14. 01. 2020   updated   
Uživatelské jméno:
Heslo:


Zaregistrovat se »

eLnadruhou is supported by

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Our PR partners

eLnadruhou o. s. Holky v Brně Poradna pro občanství, občanská a lidská práva kavárna + lesba.cz

links


eLnadruhou o.s.

eLnadruhou o. s. represents lesbian interests, bisexual and transsexual women and NOT JUST lesbian cultural festival eLnadruhou, that is intended for everyone, without regard for nationality, religious belief, sexual orientation, or any other minorority.

Holky v Brně

Holky v Brně is a free establishment for the gathering of Lesbians (not just), that functioned in Brno, and it's operation ended in 2004. After a year, it was decided to renew the gatherings and recreate Holky v Brně. Their creation was guided by computer discussions and now their program freely expands according to the participants wishes.

Bengáles.cz Bengáles.cz - informational web project for women about women.
Internet rádio ROGY - duha, která hraje pro Vás Internet rádio ROGY - A Rainbow that plays for you...

OS SANANIM - the largest non-governmental organization in the CZ providing services in areas of care and healing  of the dependendnce on nonalcoholic drugs.

Lesbický koutek

Lesbian corner - a page devoted to lesbian (and gay) families, lesbian pregancy, legal problematic care of children of samesex couples, posibilities for lesbian female state with mothers atd...

lesba.cz lesba.cz -  information on communication: magazines, cafes, publicity, chats, references...
STUD is the union of lesbians, gays and friends in Brno. Pořádá filmový festival, provozuje knihovnu s archivem, podporuje komunitní život, usiluje o rovná práva...

     RP 

Co je to registrované partnerství? Registrované partnerství je institut, důležitý pro soužití dvojic stejného pohlaví. Zákon upravuje uzavírání partnerství, podmínky pro jeho zrušení nebo zánik, vzájemné majetkoprávní vztahy partnerů, jejich práva a povinnosti vůči sobě navzájem, vůči institucím a vůči státu. Zákon o registrovaném partnerství dává párům stejného pohlaví právní jistotu v právním řádu České republiky.

Jihočeská Lambda

Podrobné informace o akcích Jihočeské Lambdy a program klubových setkání v Restauraci Na Nemanické v Českých Budějovicích, přehled o akcích gay/lesbických spolků, klubů a organizací nejen v jižních Čechách, umožňuje přístup ke knihovně s tématikou G/L vztahů a moderním vědeckým pojednáním o sexuálních odlišnostech aj.

Q centrum slouží jako takové mezioborové informační centrum, jako takový základ, rozcestník pro budoucí i současné badatele v této problematice, ale i laiky a jiné zájemce. Web je členěn podle jednotlivých oborů na: umění, psychologie, antropologie, historie.
Colour Planet is an informational portal on lifestyle, culture, sport, the LGBTIQ community and not just a domestic resource, but also international.
První česká Queer Parade, která se koná v Brně 28. 6. 2008. Průvod vyrazí v sobotu 28. 6. ve 14:00 z náměstí Svobody, půjde ulicí Masarykovou, přes Zelný trh, Josefskou, Poštovskou a následně se bude vracet kolem kina Scala ulicí Rašínovou zpět na náměstí Svobody.
Občanské sdružení Stejná rodina Občanské sdružení Stejná rodina, které má za cíl docílit legislativního zrovnoprávnění homosexuálních rodin s rodinami heterosexuálními.
Plzeň

One 4 One - akce pro L/Bi holky v Plzni. Pokud máte nápad čeho všeho byste se rády účastnily (promítání filmů, ping-pong turnaj, billiard, tanečky..) napište své nápady, ohlasy, připomínky a cokoli dalšího.

IRIDEUS - pražský pěvecký LGBT sbor

IRIDEUS - pražský pěvecký nejen LGBT sbor, který vznikl na jaře 2008 díky náhodnému setkání pár lidí, které spojuje nadšení pro společné zpívání, chuť poznávat nové lidi i situace a snaha vytvořit přirozené přátelské prostředí, kde se budou lidé setkávat nejen na základě své menšinové orientace. Dveře jsou otevřené i pro případné zájemce z řad většiny.

GLWAY GLWAY katalog je určen gay-lesbickým-bisexuálnym-trans návštěvníkům. Jde o moderní komunitní katalog stránek, s přehledem návštěvnosti, popularity a kvality jednotlivých stránek.